Bekijk producten
Plug & Play Straalcontainer huren
Compleet ingerichte Plug & Play straalcontainer met volledig straalmiddeltransport en automatisch reinigend stoffilter. Het straalmiddel wordt herwonnen via een zuigkanaal dat in het midden van de straalruimte is gepositioneerd. De container wordt geleverd inclusief straalslang, straalpijp en persoonlijke bescherming voor de straler. Aansluiten van perslucht en stroom is voldoende om te beginnen met stralen met onze Plug & Play straalcontainer.
| Technische Gegevens | |
|---|---|
| Type | PP-20 |
| Afmetingen (LxBxH) | 6.000 x 2.440 x 2.580 mm |
| Gewicht leeg | +/- 5.250 kg |
| Luchtverbruik | 6.000 liter/min. bij 7 bar |
| Straalpijp | 8,0 mm (andere diameters zijn mogelijk) |
| Aansluitwaarde | 7,5 kW – 7,8 kVA |
| Spanning | 400 V – 3 fase – 50 Hz |
Prijzen verhuur
Onze straalapparatuur is te huur per dag, week, maand of zelfs voor langere periodes. Tevens is het mogelijk verschillende accessoires zoals beschermingsmaterialen te huren. Neem contact op met onze verhuurspecialist voor een passende offerte.
ONZE KWALITEIT NU OOK TE HUUR!
Straaltechniek International Groep
Wij bieden de meest geavanceerde oplossingen in de (high-end) metaalverwerkende industrie en leveren voor elk specifiek probleem maatwerk.
Een wereldwijd netwerk van verkoop- en servicepunten biedt ondersteuning bij het uitvoeren van onze zeer uiteenlopende projecten.
©2021 Straaltechniek International Groep. Alle rechten voorbehouden. Algemene Voorwaarden. Privacyverklaring.
Realisatie: Puntmedia

